Nakladačové rychloupínače

Rychloupínače slouží ke snadné výměně pracovního zařízení u nakladačů. Vyrábíme hydraulickou i mechanickou verzi ve velikostech pro nejmenší smykem řízené nakladače až po stroje o váze třiceti tun.

Nakladačové lopaty hladké

Čelní nakládací lopata je určena pro nakládku a přemisťování sypkých materiálů. Velikost nosiče 3 až 35 t.

Nakladačové lopaty zubové

Čelní nakládací lopata zubová je určena pro většinu stavebních a zemních prací jako je nakládání a těžení zemin, štěrků, ... Velikost nosiče 3 až 50 t.

Nakladačové lopaty skalní

Extrémně pevná lopata dimenzovaná pro práci s kamenivem a silně abrazivním materiálem. Vhodná pro nakladače pracující v lomech nebo v důlním průmyslu. Velikost nosiče 12 až 35 t.

Nakladačové lopaty velkoobjemové

Lopata je konstruována k přemisťování většího množství surovin. Je vhodná pro lehké materiály nebo rozpojené lehčí zeminy.
Velikost nosiče 12 až 35 t.

Kombinovaná lopata 4 v 1

Kombinovaná lopata 4 v 1 je univerzální pracovní nástroj pro traktorbagry, nakladače a teleskopické manipulátory. Není vhodná k rozrušování a těžení.
Velikost nosiče 3 až 50 t.

Nakladačové lopaty vysokovýklopné

Vysokovýklopná lžíce je konstruována pro zvýšení výsypné výšky nakladače. Není vhodná k rozrušování a těžení. Velikost nosiče 3 až 35 t.

Nakládací lopaty bočně výklopné

Bočně výsypná lžíce je pracovní nástroj pro traktorbagry a kolové nakladače. Je vhodná do stísněných prostor, nasypávání štěrků a písků do výkopů, ošetřování krajnic komunikací, ...
Velikost nosiče 3 až 35 t.